A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Beatrix Ramosaj - Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  104

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2013

2013-11-23T21:24:44

Muzika:

De Vox

Muzika:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

Lens Production
M'fal te lutem m'fal
sepse shpirti k'te dhimbje s'mund ta mbaj
Fal me vete flas
nese hapat s'ti ndjej zemra plas

Fikini gjithe dritat s'dua te shikoj
mbyllini gjithe dyertet s'dua te degjoj
zemren peng ta lash dhe tani me nuk e ndjej
Jo s'mund te kthej!

Ref X2
Si mund te jetoj jeten pa ty
kjo s'esht hera e pare qe me lendove ti
s'ka me shpirt e zemer ska me jete
s'ka me puthje, s'ka me asgje per ne

Fikini gjithe dritat, s'dua te shikoj
mbyllini gjithe dyertet, s'dua te degjoj
zemren peng ta lash dhe tani me nuk e ndjej
Jo s'mund te kthej!

Ref X2
Si mund te jetoj jeten pa ty
kjo s'esht hera e pare qe me lendove ti
s'ka me shpirt e zemer ska me jete
s'ka me puthje, s'ka me asgje per ne


Ky tekst u dërgua nga ArtiolaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019