Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Maratonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Ah, dashurija ime maraton
e un asesi i pari
ah, tjetri nuk te meriton
plasa, si t`ja bej k`ti halli...

E dit e nat mi mbron
e me flet ne menyre maestrale
e un si maraton
po vrapoj pa ndale...

(2x)Ref:
Maraton ne dashuri
humba un fitove ti
maraton pa shperblim
tjetri mori cmimin tim...

Ah, dit e nat po ngas pas ty
ti indiferente
ah, kur te them shikom ne sy
ti shum prepotente...

E dit e nat mi mbron
e me flet ne menyre maestrale
e un si maraton
po vrapoj pa ndale...

(2x)Ref:
Maraton ne dashuri
humba un fitove ti
maraton pa shperblim
tjetri mori cmimin tim...

(2x)Ref:
Maraton ne dashuri
humba un fitove ti
maraton pa shperblim
tjetri mori cmimin tim...


Ky tekst u dërgua nga SaraBerkan
Publikimi: 01/12/2007
Festivali: VFM 2008
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski
Video Produksioni: Dejan Milicevic


Berkan - Maratonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maratonë".
3. Video është e këngës "Maratonë", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0