Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - S'munden Me Na Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'munden Me Na Nda" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zidan Limani & Sanie Limani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

-Z:Jemi cifti dashuruar por te gjith mbajn fer ne sy prej inati per tna nda bisedojn per dredhi 2x hey hey hey hey
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x
-Z:Gjithmon me ironi bisedojn kur na takojn kur na shohin dor per dore si barut eksplodojn 2x
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashuru 2x.....
lej lej lejle lejle lejle lej lej lej le lej le lejle lejle lejle lej lej........
-S:Smundet askush me na nda as dy zemra me i shkatru le ta dije bota mban se na dy jem dashur 2xu .....

Publikimi: 29/04/2018
Muzika: Hekuran Krasniqi
Teksti: Egzon Pireci
Orkestrimi: Alban FurtunaMë Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente mbi këtë këngëBesjan Gashi - S'munden Me Na Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'munden Me Na Nda".
3. Video është e këngës "S'munden Me Na Nda", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.