TEKSTESHQIP

Besjan Gashi
S'munden Me Na Nda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'munden Me Na Nda" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, materiali muzikor është bërë i disponueshëm para audiencës i përpunuar artistikisht me videoklip, i cili u publikua me datë 29 Prill 2018. Kompozitor është Hekuran Krasniqi, autor i fjalëve të tekstit është Egzon Pireci, ndërsa për okestracionin është përkujdesur Alban Furtuna.