Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Kenge Per Ju Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nje keng per ju kendoj,per ju
o shoqeri.E kam marr une nusen
oooo me dashuri 2x

Me nene e me baba, me moter e vella
sot nga nga gjiri juaj aman une jam ndar 2x

Ju o prind e mi zemra ju gezon vajzen qe une deshta sot po e martoj.

Nje keng per ju kendoj,per ju
o shoqeri.E kam marr une nusen
oooo me dashuri.


Bilbilat E Mushtishtit - Kenge Per Ju Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Ju Kendoj".
3. Video është e këngës "Kenge Per Ju Kendoj", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0