A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Blero - Athu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  112

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2016

2016-08-09T16:00:03

Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Prygo

Video Produksioni:

Imagine Films
Athu a je pendu
At mer malli si mu
Athuuu ka mbet
tek ti veq pak dashuri

A e din sa shum
me ty jam krenu
A edin sa shum
per ty jom lendu

Nuk ja vlejti
E di, por zemra
Veq ty t'ka ndi

Ref.:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kame humb e ti ske fitu

Zemra po e pranon
Loti po me tradhtone
Kur je n'pytje tii
Gjithçka ndryshon

Ref. x3:
E verteta shum pom dhemb
Ska ilaç per shpirtin tem
Ditet tona kan mbaru
Un kam humb e ti ske fitu


Ky tekst u dërgua nga Edonaa   ismeti19Kartolina (2)

U krijua nga ona 2017-12-07 09:11:34
A e din sa shum
me ty jam krenu
A edin sa shum
per ty jom lendu
Nuk ja vlejti
E di, por zemra
Veq ty t'ka ndi
2017-11-14 16:09:37
Athu a je pendu
At mer malli si mu
Athuuu ka mbet
tek ti veq pak dashuri
A e din sa shum
me ty jam krenu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019