Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - United Warriorz (Feat. Jeton, Gjiko, Loko & Prokrea)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

GJIKO:

Yea garant qet send se keni prit
its your boy Gjiko 039
BloodyChuck whats up?
Jeton TBA Orginallat
Yea Te Tanet Loko

KLEPTO:

YEA ORGINALLAT
BLOODYCHUCK GJIKO
JETON LOKO
ILLYRIAN RECORDS

REFRENI

JETON (strofa 1):

BK to Philly flow Rocky Balboa
po nihna si n'01 when we took over
e din man Kosova what up man to Shipnia
kur dulem na man kta repera lypshin shpia
Jeton this a u mer vesh Jeton that
fol me dostat 'can I be down with the set?"
down for the fam down for the crew
who? whaat? NOT YOU!
repera slow man livritni ju si breshka
hejterat shtohen man qdo dit si pleshta
bire qdo MC haver un rend i kom sons
ekipa juj lodht man Detroit Pistons
Prishtinen e maj n'shpin man e reprezent rron
e myti un qdo beat man e dini ju te ton
e ju qe pop boni kili mili reggaetoni
nese boni ju hip hop hajde me mu krahasouni (biiiitch)

REFRENI

GJIKO (strofa 2):

Ma paten bo prej fillimit duhet me ndejt besnik qashtu kom bo
rrugt po thojn mi lon po une hala nuk pi lo
kong plot po bojn po himna ska mo
qata jena bashku une Jetoni edhe Loko
'shqipet e verteta si zgjidhin rrugt e leta'
t'verteve ju fol e verteta e fallcave bereta
'Gjiko' emni mbiemni 'fjalt e rronda'
asnihere smundesh me msu baben qysh qihet nona
e kom dhembzorin e gat prej Pejes deri n'Philadelphi
G't neper rruge me hip hop po duhet mi ngi
njo per ton ton per njo
ky send duhet mu bo dikur po hala nuk pe shoh
deri dje njerzt nuk dojshin me dit hiq qysh e kom hallin
tash pidhat po mperqafin kishe pe shujn mallin
e un hala njerzt t'vertet jom tu prit
duhet me ble hip hopin opet se kta pidha e kan shit

REFRENI

LOKO (strofa 3):

Kur Loko nis nje verse sikur nis nje stuhi
ca thua ti ca thot ai per mua ska rendesi
njeri nuk llogaris se kam nje mes plot me njerez te krist
qe rrepin e kan jet e per rrep n'jet tjep finish
ti fantazon se ne cdo beat ne flow nuk rreshkas
krahaso mua me ty me vite te le mbas
ti ve thonjt ne fyt deri sa te dalin syt
jo ti kurv jo ai kurv po ju kurva jeni te dyt
flak flak kan mar zjarr kufjet
BloodyChuck mothafucka Presidenti rrugve
ju tjeret bej tutje shkeputje pa lutje
ti duhet ta pyesje bythen mire para se u fute
ne nuk heqim dore deri sa te vdesim
sa te jemi ne gjall do ta mbajm gjall dhe rrepin
u po flini gjum shoku pak si shum
ju nuk jeni per kte pune ne per ju jemi serum


Ky tekst u dërgua nga  ExCaliBuRBloodychuck
Featuring: Gjiko, Jeton & Loko
Publikimi: 13/09/2011


Bloodychuck - United Warriorz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "United Warriorz".
3. Video është e këngës "United Warriorz", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:


Komente 0