TEKSTESHQIP

Butrint Rashiti & Eralda Jashari
Gurbeqart
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeqart" kënduar nga Butrint Rashiti & Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për komponimin dhe për tekstin punoi Kreshnik Avdiu, teksa autor i orkestrimit është Labinot Mezini.