TEKSTESHQIP

Culimusik
Ma E Mira
Lyrics
(Feat. Enom & Nexhat Osmani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma E Mira" kënduar nga Culimusik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin.