Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - S’ka Rëndësi (Feat. Baboo Darabuka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55

Nuk je ai tipi qe ti po menon
S'jena mo n'kohen e vjeter
S'jom ajo qe ti provokon
Une jom krejt diqka tjeter
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jete

ref.2#
Nuk ka rendsi ska rendsi
Ti ke met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote s`vrehet.

Heret ose von t'bjen nermen
Deri ateher kalon koha
Te secila ki mem permen
Ki me thon si ti nuk njoha
I nxo para se mem kalu
Nuk munesh lojna me lujt
Si un nuk mun me gjet
Edhe nese jeton tjeter jet

ref.4#
Nuk ka rensi ska rensi
Ti ki met veq histori
E kalume qe nuk kthehet
Mungesa jote svrehet


Ky tekst u dërgua nga DjellonaDafina Dauti
Featuring: Baboo Darabuka
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2014
Muzika: Chipsi
Teksti: 2Ton
Video Produksioni: VisSoundMedia


Dafina Dauti - S’ka Rëndësi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’ka Rëndësi".
3. Video është e këngës "S’ka Rëndësi", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 9