Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi & Ferki Shala - Qdo Gje Mbaroi (Feat. Andin Radobrava)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Donika:
Te shikoj ne sy dhe dhembje ndjej,
sdua te flas per asnje fjale,
smund ta gjej

TNT Ferki:
E di se eshte e veshtir vetem ty,
rast tjeter nuk ka per ne te dy

Ref:
Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,tash cdo gje mbaroi.

Donika:
Ti perse duhet jete keshtu e pse duhet perfundoj,
ky gezim ketu

TNT Ferki Shala:
Qdo ike shum kthesa edhe kjo duhet te jesh i fort te vazhdosh prap te fillosh.
Ref:Fundi botes saj dhe te lutem mos qaj,
dielli perendoi,
tash cdo gje mbaroi.


Ky tekst u dërgua nga Arbeni

Donika Gashi & Ferki Shala - Qdo Gje Mbaroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qdo Gje Mbaroi".
3. Video është e këngës "Qdo Gje Mbaroi", por nuk këndohet nga Donika Gashi & Ferki Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0