A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Doppio-O - Krejt Don Me Kan Triumfues  (Feat. Çartani, Albboy & JKN)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/03/2012

2012-03-02T21:43:09

Featuring

Albboy

Featuring

Çartani

Featuring

JKN


Sa Do Kalo Koha Na Kujto Kohen e Vjeter..
Ça Do Vje Mas Ka Navoj Per Diçka Tjeter...
Veper Si Kjo Edhe Njo Mas Ksaj ..
Nese Je Hater Nije Edhe Kaj...

X2
Te tan don me kan si na , Smujn me kan si ba ..
Endrrojn me kan si na .. AGHH AGHHHH

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019