A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eli Fara - Duame  (Feat. Imbro & Band)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2018

2018-07-12T20:13:44

Featuring

Imbro Manaj

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Lyrics:

Rovena DiloIt's a long time that we try finding the lyrics to "Duame" sung by Eli Fara.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Eli Fara attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by NRG Band. We wish that's the lyrics you are looking for:

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
I know, you know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
You know, I know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
I know, you know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
You know, I know .

No one, no one, no one
No one, no one, no one
No one wants you more than
More than I do woman !

No man, no man, no man
No another human
No one wants you more than
More than I do woman !

Thuajem, thuajem, më thuaj
Duajem, duajem, më duaj
Thuajem, thuajem, më thuaj
Shuajem me O, me Ouo!

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
I know, you know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
You know, I know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
I know, you know .

Hey yo'
I know
I know
I
Hey yo'
You know, I know .

No one, no one, no one
No one, no one, no one
No one wants you more than
More than I do woman !

Thuajem, thuajem, më thuaj
Duajem, duajem, më duaj
Thuajem, thuajem, më thuaj
Shuajem me O, me Ouo!

No one, no one, no one
No one, no one, no one
No one wants you more than
More than I do woman !

No man, no man, no man
No another human
No one wants you more than
More than I do woman !

Huu, Hu, Hu !

No1 (6x)!more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019