A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elita 5 - Me Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  577

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/06/2014

2014-06-25T18:00:53

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Daniel Joveski

Këngë e albumit:

"Balada Dashurie"

Këngë e albumit:

"Mohikani I Fundit"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Nëse fjalët s'kanë kuptim
më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
njësoj është dhe buzëqeshja
Nëse fati asnjëherë
nuk na ndan as na bashkon
sot e përgjithmonë,ka diçka që nuk ndryshon (2x)

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

A ka mbetur gjë në jetë që s'e kam bërë për ty,
a po ndoshta ndjen diçka që mua s'ma thua drejt në sy.
Sikur lotët e gjithë botës të takohen në një vend
prap nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb
jo nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb

Të lutem më fal...

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

Më fal, të lutem më fal,
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj....


Ky tekst u dërgua nga  Asele1Kartolina (5)

2019-08-16 13:07:19
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
2019-07-02 10:24:01
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj...
2016-08-28 15:03:01
Nëse fjalët s'kanë kuptim
Më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rremë
Njësoj është dhe buzëqeshja
2017-02-11 12:39:24
Sikur lotët e gjithë botës
të takohen në një vend
Prapë nuk mund ta thonë
Dashuria sa dhemb
2018-12-06 09:46:39
A ka mbetur gjë në jetë
që s'e kam bërë për ty?
A po ndoshta ndjen diçka
Që mua s'ma thua drejt në sy

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019