Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Elvana Gjata - Më Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  195

Komente

1 🔥

05/02/2018

2018-02-04T23:27:35+00:00

Muzika:

Pirro Çako

Muzika & Teksti:

Elvana Gjata

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"3"


S'ma fal ti...
unë e di më shumë ku të kam vrarë
nuk desha... besomë nuk desha.
S'ma fal ti...
unë s'u bëra kurrë si ti ke dasht'
si ti ke dasht',
si ti ke dasht'
si ti ke dasht'
Si një mallkim, një mallkim

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Harrohet, oh sa shpejt harrohet cdo e mirë
jo e keqja, jo e keqja
Mësohet, kam mësuar shumë nga cdo gabim
nuk guxoj te mendoj dhe njëherë
të lëndoj unë ty

Sot dua të të them më fal
asgjë më shumë, njeri unë jam
Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti.

Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di
Ndoshta dhe më keq do bëje ti
Ndoshta dhe më keq do bëje ti


Ky tekst u dërgua nga NancyKartolina (4)

10
13
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet