TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
Lej Foret
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lej Foret" kënduar nga Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky krijim muzikor bëhet i disponueshëm para shikuesve i kompletuar artistikisht me klip muzikor, të cilin e krijoi Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 27 Tetor 2021. Për këtë këngë ka punuar tekstin Jetmir Salihu, ndërsa produksioni audio është krijuar nga Floriant Salihu (Flow).