Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eranda & Gena - Thuam' Po

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuam' Po".
3. Video është e këngës "Thuam' Po", por nuk këndohet nga Eranda & Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eranda & Gena - Thuam' Po  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Pandi Laço

Video Produksioni:

Chill Pro

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Gena

07/11/2019

2019-11-07T18:30:11+00:00[GENA:]
Në grackën tënde pre
Nuk kam unë pse ta fsheh
Për ty unë kam bërë be
Ti kokën nuk ma njeh

[ERANDA:]
Në vënd të zemrës ke
një zog që s'ka fole
Kam frikë për ty
Me thone
Se zemra jote ikën, fluturon

[REF. BASHKË 2x:]
Ma beso, ma beso zemrën ti
Unë gjithmonë aty do rri
Po ta dish se sa shumë kjo të do
Thuamë po, thuamë po

[ERANDA:]
Çdo natë pa mbyllur sy
U çmënd zemra për ty

[BASHKË:]
Jam bërë gjysëm njeri
Se gjysma tjetër
çdo natë vjen tek ti

[REF. BASHKË 2x:]
Ma beso, ma beso zemrën ti
Unë gjithmonë aty do rri
Po ta dish se sa shumë kjo të do
Thuamë po, thuamë po


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet