Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Dashuria Nuk Mësohet Në Libra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Nuk Mësohet Në Libra".
3. Video është e këngës "Dashuria Nuk Mësohet Në Libra", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ermal Fejzullahu - Dashuria Nuk Mësohet Në Libra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+01:00E di se gjitha pyetjet s’kan pergjegjeje
E dashuria nuk mesohet n’libra
E une ende mendoj, ku kam gabuar

Po te kerkoj arsyeje i gjej 1000
Po t’i numroj gabimet ka dhe me shume
Me lehte e kam t’besoj se ish e shkruar

Edhe te tjeret vuajn, fati eshte n'duar t’zotit
Une nuk lakmoj se eshte mekat
Por heret eshte per mua, te behem rob i lotit
Une do t’gezohesha me pak

Asgje me shume nuk du
Veq ti t’me duash e une te dua
Asgje me shume nuk duu..
Veq ti t’me duash e une te dua


Ky tekst u dërgua nga So Me Ronis
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë