Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Me Duaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemra fort më troket, në ëndrrat e mia
Sa herë nis ti e flet, nga dashuria
Sa herë më prek ti me ato duar
Një zjarr të ri ti më ndez
Dhe me djeg mua

Kur puthje më jep, më duket se vdes
Më duket vdes dhe ti
Ky çast tek unë vjen, po vjen tani

[REF.:]
Në mes lotësh unë të kujtoja ty
Sa më prek pak ti thahen ata sy
Shumë ngadalë po vjen (Shumë ngadalë po vjen)
Unë me mall të pres
Pres t'më thuash sa më do
Të të them, eja jeto

Sa herë ikje ti të kam kërkuar
Oh zot ku je tani? Ktheje tek mua

Kur puthje më jеp, më duket se vdes
Më dukеt vdes dhe ti
Ky çast tek unë vjen, po vjen tani

[REF.:]
Në mes lotësh unë të kujtoja ty
Sa më prek pak ti thahen ata sy
Shumë ngadalë po vjen (Shumë ngadalë po vjen)
Unë me mall të pres
Pres t'më thuash sa më do
Të të them, eja jeto
Jam tjetër njeri nga kjo dashuri
Vallë ku je tani më thuaj ta di
Shumë ngadalë po vjen (Shumë ngadalë po vjen)
Unë me mall të pres
Pres t'më thuash sa më do
Të të them, eja jeto

Na-na-na-na-na (Na-na-na-na)
Na-na-na-na-na (Na-na-na-na)
Na-na-na-na-na-na-na
Na-na-na-na-na-na-na


Evi Reçi - Me Duaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Duaj".
3. Video është e këngës "Me Duaj", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0