Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem, Solo & Selmo - Tipa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  39

[Selmo:]
Se najher dashni nuk bon per kta tipa
[Finem:]
Eyo Selmo
[Selmo:]
Sic po mendoj un menon dhe ekipa
[Finem:]
Solo
[Selmo:]
S'na Bon ne dom se jena metalika
[Finem:] Fi...
[Selmo:]
Ne na mungon dashni s'na mungojnë dhipat
Finem: -Nem

[Selmo:]
SE NAJHER DASHNI NUK BON PER KTA TIPA
SIC PO MENOJ UN MENON DHE EKIPA
SNA BO NE DOM SE JENA METALIKA
NE NA MUNGON DASHNIA, SPO NA MUNGOJN DHIPAT
ITS BIG SELMO ME BIG
BOYS VINA ME BIG TOYS
NDAC VI ME ROLLS ROYCE
KA DO PO SHKOJM PO BOJM NOISE
I LOVE IT KUR PIN TYMA
E FUTET NBOTN E VET
PO TA THEM UN, JO PASYQYRA
ZEMER JE THE BEST
KTA KAN MENU QE JAN HARD
PO PO PER NE JAN EASY
E SI TERMETI 8 BALL
BA BA BASH KREJT I TRONDISIM
E NESE PER NE BOHET FJAL
KALLXOJ QE OSHT VEQ FILLIMI
KALLXOJ QE TA MYSIK BEATIN
MUZIKES JA FALI SHPIRTIN
SKENA INTRIG, PERMRENA
SKENA DASHNI, HIJENA
CA DO ME PAS, I KENA
CA DO ME DIT, FLET ZEMRA
SKENA INTRIG, PERMRENA
SKENA DASHNI, NHIJENA
NUK BOJNA FJAL NA KE VERDALL
RRUGVE CDO NAT PERMAS SIRENA OMG

[SELMO RFR 1x]
SE NAJHER DASHNI NUK BON PER KTA TIPA
SIC PO MENOJ UN MENON DHE EKIPA
SNA BO NE DOM SE JENA METALIKA
NE NA MUNGON DASHNIA, SPO NA MUNGOJN DHIPAT

[SOLO]
SOLO,SOLO'4×
BONI MRAPA, BONI MRAPA
BASHK ME MU O KREJT BANDA
NXIRREN T’THATA NGA CANTA
KORRUPTOHET GJYKATA
KREJT TASH PO MA DIN EMRIN
BRUDA CE DO SE NUK VLENI
KUSH O KY DJALI
UN JAM AI DJALI
N’P*** TROBVE SA VLENI
FEMNAT E MIRA KUKLLA
VERSACE ME DUZA
DUBAI E CUBA
BON XHIRO N'rrullsa

SKUZA SKUZA
JU VJEN ERA PUTANA
I BOJM SI AKUZA
KTA TONNY MONTANA
SE KTU O FRONI
NDRROHET TONI
NDRROHET ZONI
COHET NJONI
COHEN KREJT
T’Q**** FAMA
BOHET NOMI
SHQIPE, MOS PROVOKONI
KINI KUJDES SE KU KALONI
BYE BYE VIJA SHKON TE SHPIA
ST’HYN NPUN MO AS MIKROFONI
OMG

[SELMO RFR]
SE NAJHER DASHNI NUK BON PER KTA TIPA
SIC PO MENOJ UN MENON DHE EKIPA
SNA BO NE DOM SE JENA METALIKA
NE NA MUNGON DASHNIA, SPO NA MUNGOJN DHIPAT

[FINEM]
LA BELA VITA
JU BONI DISA
A NOSHTA TI KE QEF ME KON NVENIN TEM
KTO PIRAMIDA FLASIN PER SHIFRA
VEC TKENA SHNETIN
SE LEKU SHKON E VJEN
FI-NEM
LEKI,TREGI,FAMA,FLEXI
MOS FOL SHUM NDJENJAT TI VDEKI
INTERESI RRITET XHEPI
TI PO FLET HALA PER BENZIN
MOS MA RRUNI SHUM
SE JAU Q! KREJT SISTEMIN
I NJOH MIR KTO BABA
SHPULLA GOJES MES MILETIT
A PO DON FLATRA?
JENA MA NALT SE MAJA
NIZE 1 TEKE
FLUTURO ME GJIGANDA
RALITETE JOM DU HAPA PARA
ZGJUJNA ME KUNJA
NA GJUJNA ME SHPATA

[SELMO RFR]2x
SE NAJHER DASHNI NUK BON PER KTA TIPA
SIC PO MENOJ UN MENON DHE EKIPA
SNA BO NE DOM SE JENA METALIKA
NE NA MUNGON DASHNIA, SPO NA MUNGOJN DHIPAT


Ky tekst u dërgua nga IraFinem, Solo & Selmo
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/03/2022
Teksti: Finem, Solo & Selmo
Video Produksioni: Cinematic Albania
Produksioni: Arlenn
Directed: Fatlum Nerguti


Finem, Solo & Selmo - Tipa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tipa".
3. Video është e këngës "Tipa", por nuk këndohet nga Finem, Solo & Selmo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 2