Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari & Ilir Tironsi - Diamanti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dicka ndodh me ty
kur t'shikoj ne sy.
Me fjale sta shpjegoj
me ty fantazoj. 2x

Ref

Diamanti im je ti
o per syte e mi.
Shkelqen per mua
me jep lumturi.

Diamanti im je ti
oj dashni.
O shkelqen per mua
me jep lumturi.

Ty ne cdo moment
Dua te tkem prezent.
Je ti nje frymzim
ender pa mbarim. 2x
Florian Tufallari & Ilir Tironsi
Publikimi: 27/06/2019
Muzika: Denis Gici
Teksti: Olsi Celmeta
Orkestrimi: Festim Gici


Florian Tufallari & Ilir Tironsi - Diamanti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamanti Im".
3. Video është e këngës "Diamanti Im", por nuk këndohet nga Florian Tufallari & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0