Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Tingujt E Kitares (Feat. Landi Roko)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Çdo nat luaj ate melodi
Si plag zemre me kujtohesh ti
Lotet rrjedhin ne notat e mia
Sod po vuaj nga dashniaa
Nuk jam fajtor qe te doja
Nuk jam armik qe te perqafoja
Ndihem i zhgenjyer nga kjo jet
Genjeshtren ma bere te vertet.

Reff:2×
Me dridhet zemra me tingujt e kitares
Si hije shfaqe ti magjin mekatares
Me mungojn ata syt e tu
Me mungon jeta qe kemi jetu.


Ky tekst u dërgua nga GyliFlorian Tufallari
Featuring: Landi Roko
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/03/2023
Muzika: Zani Loca
Teksti: Aldi Loca
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Screenwriter: Renren


Florian Tufallari - Tingujt E Kitares
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tingujt E Kitares".
3. Video është e këngës "Tingujt E Kitares", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0