Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Q'ka M'ka Syri (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Q'ka M'ka Syri (Remix)".
3. Video është e këngës "Q'ka M'ka Syri (Remix)", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Q'ka M'ka Syri (Remix)  (Feat. Elita 5 & Noga)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Këngë e albumit:

"Souljah"

Këngë e albumit:

"Aga In Da Hause"

Komente

1 🔥

Featuring

Elita 5

Featuring

Noga

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Elita 5 (Fikrije Lushaku):
Çka me ka syri qe me loton
o dhimt' e zemres sun i mban
dashnori me ka harru
dhe me tjetren asht perqafu
prej vogjlimi dashnin ja kam fal
tash po shkon me tjeter kan! 2x

Gold AG:
Aga vjen kur nuk vjen mir po kcen se po ta then
kush o In kush po rri numer njo gjithmon ne ket vend
dihet ages une jom 1shi kallet seni si hashishi
ska mo repera se i tera ikni se famen ja prishi
zemer doku e hajde ma knej me kom ti shkeli anej
seni trip futja play lishoja zonin deri ne skej
hjade hajde ktu me agen rri qa dush ha e qa dush pi
tash do ta bojm saba dyt e kur te le dielli ikim ne shpi
ti se dite po une e prita se ki prit po qe un e dita
kur te asht Goldi e Elita po del qa del kejt bohen hita
e kalle e dheze e sille e dridhe kejt shpin
mos harro jom alkapone mu ne bel e kom alltijen
qa je ka bon ti sje ka din sa her qe t'shoh ne dhe um shtin
knaqum mu e knaqe veten se 2-t u kallum si benzin
boj bum sa her vi tash une me ty qa isha shtri
po mahan shum mir pe dii me mu as me fara s'mun' m'u ngi.

Elita 5 (Fikrije Lushaku):
A e din vajz qka je tu vepru
(a e din djal qa je tu vepru)
ne rini ne dhe don mem qu
(ne rini ndhe don mem qu)
kujtimet e mija prap prap kam me i harru
beso more djal per ty jam tuj kendu!

Gold Ag
Leje oren ama doren ta di tripin ma din foren
un me ty ti me mu kur jeni bashk e shkrijna boren
ti bon wow un boj wue ha pi the ngre
ska qysh ska pse thuj krejt kurgjo mos le
qa ka syri qe po loton nashta cigarja po t'pengon
tash ka po shkojna ka po don dika ma shlir dika ma gjon
nese pahiri thirrin t'shpis thuj jom n'party t'Gold AG
per anej as s'du me ni se qotu koka trip e gjys
pijen porosite ngo qit hit kno me mu rrshit e chillit
un jom high ti je fit un e boj e ti livrit
hej hej amore mio veq un e ti edhe ni got raki'o
hypim nkerr e shkojm nshpi'o un e ti o qojm dashni'o
Elita 5 e Gold Aga qe u kall veni i dul flaka
kur jom une del kismeti kur vjen ti um vjen nafaka
qe ku jom qa dush bon ti kejt qa i don une i kom
nata e dita mir kalon kur je me mu i harron te ton
i harron te ton, te ton...


Ky tekst u dërgua nga  lavdimii   Mymmo   viskii   fitore   bzzzz
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet