A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gold AG - Fiksim  (Feat. Anxhela Peristeri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/07/2019

2019-07-07T16:02:15

Featuring

Anxhela Peristeri

Music & Arrangement:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Gold AG

Video Production:

MAX Production


[Gold AG:]
Ftyra jote e mir em rrin nsyt e mi
Prej se tkom pa ti nzemer mke hi
Po du me tgjet ama ka nuk pe di
Haj Kuku per mu haj kuku per ty
Ruju po mthu mos me genje
Ta vertetoj a e kom pernime
Tkishim jetu si ktyneher
Ty tkisha pas n’bonbonjer.

[REF.:]
Na jena na jena
Na jena nona jena
Na i kena na i kena
Na i kena kejt i kena.

[Anxhela:]
Syn synin ta ha
E dita kom me tpa
Fiksim mu ke ba
A e din qe sa
Po du mu kon me ty
Veq per ty un po rri
Prej ktu jom ka tni
Qa po don shum mir pe di.

[REF.:]
Na jena na jena
Na jena nona jena
Na i kena na i kena
Na i kena kejt i kena.

[Gold AG:]
Si me porosi na pershtatem sikur tipa
Edhe vet ki me thon vet e lypa qe hypa
Une ta boj omel I kom llafet sikur mjalt
Jom I omel edhe vet ma I omel sesa fjalt
Jom pak xheloz bile jo pak po shum
Kombinimi jon osht si arra me llokum
Sonte po kom qef edhe ma mir me tnjoft
Tani koft qa koft qysh do koft hajri koft.

[REF.:]
Na jena na jena
Na jena nona jena
Na i kena na i kena
Na i kena kejt i kena.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019