A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lluni - Rick Ross  (Feat. Lyrical Son & Mc Kresha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

18/08/2019

2019-08-18T19:57:45

Featuring

Lyrical Son

Featuring

Mc Kresha

Muzika:

Erno

Teksti:

Lluni

Teksti:

Lyrical Son

Teksti:

Mc Kresha

Orkestrimi:

K-Master

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative


[Lluni:]
Me havera, cruise I
Sensual, seduce I
Me t'parin e kti muji paret n’bank thugsat
N'prehen um rrin uzi, n'syza medusa-t
Dhipi heki brusat icat full botox
I du paret ASAP, i ki 1 minute max
Edhe mi vonu e thrras ni numer, perfundon n'thas
Dream team, limousine, crime scene t'vras
Yo, green street hooligans t'vi ta kersas (uh)
Oh god, zemer hajde ma ngat
Une jam pirat t'u e ndjek, numri dhjete romak
T'shohum vesh kat, t'vim t'i kapum veshkat
Fresh teshat po na ndjekin pjeshkat (uh)
Me marr lek e mall eksport, permbi lek boj parkour
Syzat i mok Tom Ford, shit you cannot afford
Catch me at the airport, me kofer une marr bore
Deport neper border nuk ki ni ksi repi hardcore (Uoh)

[REF. Lyrical Son:]
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe

[MC Kresha:]
Confident n'rep se e boj qe shume vjet
Ti je aksident n`rap man pa asni cent n'xhep
When it rains it pours, te na thojn bereqet
Ti havera qet, per mu haveri Beret qet
Repin n'koncept qata rexhin n'koncert
Ni bised e sinqerte t'iki si mos me pas dert
Herbin e mbeshtjell, syte gjak, zemra akull
M'flet n'shkolle, s'kam t'kryme, ajo m'jep kry me fakultet
Edhe s'kam ca mu fry jam t'u chill-it si Bohem
Ti je Borat man, o Sacha Baron Cohen
Hajt, tash hejtirat se hejterat ankohen
Qu ma mir repovat, po as kongt s'po t'ngohen
I get money ton kohen, simfoni Beethoven
T'u lujt PSV Eindhoven, je i dobet hajt lsho ven
Dojn beef hajn Shope, vijm j'u vrajm me muzike
Melodi nga Chopin

[REF. Lyrical Son:]
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe
Dimer vere, t'u pi vere, gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhe, champagna t'u derdhe


Ky tekst u dërgua nga Dennis IsallariKartolina (1)

2019-08-24 16:02:24
Dimër verë, t'u pi verë
Gjethet t'u inhale
Diamanta t'verdhë
Champagna t'u derdhë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019