Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni & Inis Gjoni - Une E Di Dhe...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet