A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irma Libohova - Peng  (Feat. Rei Bezhani)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2019

2019-03-29T17:00:02

Featuring

Rei Bezhani

Music & Arrangement:

Enis Mullaj

Lyrics:

Eriona Rushiti

Lyrics:

Irma Libohova

Video Production:

Foxesfilm

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19Sorry, this song lyrics is not yet available "Peng" sung by Irma Libohova.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Peng".
The music video from Irma Libohova attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Alby - Peng

SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH

STILIN KREJT NDRYSHE E LUKUN SI SHEF
NGJYRA E ROLEXIT ESHT GOLD
XHEPAT FULL KESH BENZI TU O NGOP
TESHAT E ZEZA NE QYTET TU SMOKE
DITEN ME FEMRA E NATEN ME SHOKE

NESER NUK DIHET MENOJ PER SOT
GRUPI KREJT BOSA HASELL NON STOP
I SHOF LEVIZJET A THU JAM DRON
BLLOKOHET RRUGA KUR DOSTIN TRATHTON

leviz si qen po kam menjen te parja suksesi
na ndjek si darja per mrapa.Leviz si qen po kam
menjen te parja rrugve tu chill nuk e di sa eshte data

femra e nxehte tu palos lekt e thata po shiten gang me ftyren si maca.Femra e nxeht tu palos lekt e thata dukesh autik cashtu te ka bo baba

SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH x2

lidhjet e forta fjala peshonn ta prish karrieren ngelesh stacion.Kerri i shtrejt tu vozit naten von.Klienti do dozen canten ja coj.ora tu ec telefoni s pushon se bej per lek un e bej per pasjon

dikur pa cent tash femra na don ika nga zero erdha milion.leviz si qen po kam menjen te parja suksesi
na ndjek si darja per mrapa.Leviz si qen po kam
menjen te parja rrugve tu chill nuk e di sa eshte data

femra e nxehte tu palos lekt e thata po shiten gang me ftyren si maca.Femra e nxeht tu palos lekt e thata dukesh autik cashtu te ka bo baba
SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH
STILIN KREJT NDRYSHE E LUKUN SI SHEF x2

Alban Skënderaj - Peng

Më rrëmben, më rrëzon,
më përplas dhe nuk më lëndon
më gënjen si fëmijë
dhe në shpirt prapë nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj

Kur më flet, më lendon
kur më prek, plagët mi shëron
kur më sheh në vetmi
më rrëmben dhe nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019