Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Peja & Visar Peja - Robi Plaket Kur Don Vet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robi Plaket Kur Don Vet".
3. Video është e këngës "Robi Plaket Kur Don Vet", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Visar Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Peja & Visar Peja - Robi Plaket Kur Don Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  55

Këngë e albumit:

"Robi Plaket Kur Don Vete"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Visar Peja

22/04/2013

2013-04-22T14:33:41+00:00Moshe e bukur kjo rinia
gjo ma t'mir bota se ka
mirepo ja qe vjen pleqria - 2X
dhe ke borxhe per me la - 2X

Lule m'lule tuj fluturue
tuj bo qef tuj bo dashni
robi kurr se ka mendue - 2X
se vjen mbrapa ani pleqni - 2X

Namuzlie o sarëhosha
veq ni gjo more osht e vertet
Robi s'plaket kur vjen mosha - 2X
robi plaket kur don vet - 2X

Ni nga ni vitet kalojne
shkon ni vit vjen viti i ri
se sa vite do jetojme - 2X
nuk e din e asnjeri - 2X

O njeriu njeriu i shkret
mos e lodh veten tuj mendu
per me le e per me vdek - 2X
Zoti diten ta ka shkru - 2X

Namuzlie o sarëhosha
veq ni gjo more osht e vertet
Robi s'plaket kur vjen mosha - 2X
robi plaket kur don vet - 2X


Ky tekst u dërgua nga Arlind Hasimja3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ismet Peja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet