A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jehona Sopi & Adelina Thaqi - Me Do Mua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/12/2004

2004-12-18T18:00:05

See Also

Adelina Thaçi

Arrangement:

Darko Dimitrov


Adelina Thaqi
Sa her ju shoh bashk e buzqeshur i rri prane por nuk ja di fshetesine

Jehona Sopi
Pse pse mi thua mua intrigat e tua se s'ma zvogelojne dashurine

Adelina Thaqi
Nuk te thash asgje tjeter veq te vertetes

Jehona Sopi
Hiqmu sysh me mir merru me veten

Ref
Mos u mashtro se ai ty nuk te do dhe ti s'mund ta ndryshosh mos provo s'ke qka thua
Mos me genjej nuk ka gjasase sheh kur eshte prane meje asken se sheh me do mua...

Jehona Sopi
Me, me mire mendohu se neser mund t'jete vone dhe munt te vuash shum gjate

Adelina Thaqi
Ti me mire do te beje te rrish larg meje mjaft më me fjale lem rehat

Jehona Sopi
Vertet behesh naive te gjithe po te shohin

Adelina Thaqi
Je gjeloze aspak nuk me njohinn

Ref
Mos u mashtro se ai ty nuk te do dhe ti s'mund ta ndryshosh mos provo s'ke qka thua
Mos me genjej nuk ka gjasa se sheh kur eshte prane meje askend se nje me do mua...


Lyrics submited by Hana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019