Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Jena Dashte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Dashte".
3. Video është e këngës "Jena Dashte", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Jena Dashte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

Asnjë Koment

14/02/2020

2020-02-14T16:30:02+00:00S'jom anku, prej teje kryt m'kan dhimbt
Kam msu ç'ka nuk kom dit
E kurre nuk jam ndi mire
S'jom anku, si para shiut te madh
Ka dit me m'dhimbt çdo asht
E une apet t'kom dasht

Ti je njeri i shoqnis
E nuk je i dashnis
Ti nuk m'ke marr me t'mire
Se jom anku kom perbi

Refreni
Jena dasht, sa jena dasht
Jena djeg, sa jena djeg
Kena vujt, sa kena vujt
Kur nuk jena gjet

S'jom anku, prej teje kryt m'kan dhimbt
Kam msu ç'ka nuk kom dit
E kurre nuk jam ndi mire
S'jom anku, ishe si xhami i thym
Qe komt mi ka pre, si hithri qe m'ka djeg

Ti je njeri i shoqnis
E nuk je i dashnis
Ti nuk m'ke marr me t'mire
Se jom anku kom perbi

Refreni
Jena dasht, sa jena dasht
Jena djeg, sa jena djeg
Kena vujt, sa kena vujt
Kur nuk jena gjet


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet