Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jeta Faqolli - Konkurrenca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Konkurrenca".
3. Video është e këngës "Konkurrenca", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jeta Faqolli - Konkurrenca  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Pop Corn"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2007

2007-04-29T14:00:58+00:00Shume perfekte vajzat tani
I mjafton vec nje bisturi
Jo,jo vemendje s'do te kem
Jo,jo eshte bere problem
Mjaft harxhove per aksesore
Dekolteja do nje doktor
Jo,jo vajza se dua
Jo,jo nuk ben per mua

Ref(2x)
Konkurrenca,ah konkurrenca
Me nje plastike ndryshon
Nuk je me vetja
Konkurrenca gjithshka vajza ju mori
E vecante jam
Pa bisturi doktori

Vetem shoping dhe tualet
S'ka asgje qe ju ben efekt
Jo,jo vajza se dua
Jo,jo nuk ben per mua

Ref(4x)
Konkurrenca,ah konkurrenca
Me nje plastike ndryshon
Nuk je me vetja
Konkurrenca gjithshka vajza ju mori
E vecante jam
Pa bisturi doktori...


Ky tekst u dërgua nga ami_rebel
Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë