Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Elinara Shehu - Porno Days Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  52

Kastro Zizo
Welcome to the red line
jam i besuar i zotit
Provokator sot i joti
mos u meso ti te humbesh
esht vec fillimi prej shundesh
do dali gjaku i nxire i thar i tretur ne verejtje
por ne porno figur analfabet i dhunuar
me nje flamur te kenduar
ti hapi syt edhe thuaj
kerkoj te drejten ne duar
mos e kursej e limituar
nga drit e djellit privuar
You're fucking pussy i dhunuar
ti hajde mere ne duar, duar

Elinara Shehu
Hey ladies and this bitch
a'ma show you how to get
everybody up and down
a' ma show you right now
as i go in the club
A'ma givit to you in the first place
A'ma put it down
A'ma leave it out
brakeing every body no
i will never wanna stop
if you wanna make a muve
i'll brake it as youu

X2
Move bitch
dont call me bitch

Move bitch
a'ma makeing hits

move bitch
A'ma makeing lasts

Kastro zizo
I sapo ardhur ne bot
me syt e mbushur me lot
mos i beso nje femije
qe lidhet fort pas nje Dije
ne plikataka kritike
atje ku nisi kjo shqipe
krevate mbushur me qyqe
me syt e ndezur per gjyqe
pornofigon tejkaloje mendimin
profet i veshur me trajta me tulipanin e gezimit
pornofigon nje familje pijanecin e rradhes
dhe keshtu me rradhe
erdhi salla e operimi i kohes

X2 Elinara Shehu
Hey ladies and this bitch
a'ma show you how to get
everybody up and down
a' ma show you right now
as i go in the club
A'ma givit to you in the first place
A'ma put it down
A'ma leave it out
breaking everybody no
i will never wanna stop
if you wanna make a move
i'll brake it as you

X2
Move bitch
dont call me bitch

Move bitch
a'ma makeing hits

move bitch
A'ma makeing lasts
Elinara Shehu & Kastro Zizo
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/03/2014
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13
Muzika: Gramoz Kozeli & De Vox
Teksti: Kastro Zizo
Video Produksioni: MAX Production


Kastro Zizo & Elinara Shehu - Porno Days
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Porno Days".
3. Video është e këngës "Porno Days", por nuk këndohet nga Kastro Zizo & Elinara Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 2