TEKSTESHQIP

Soni Malaj
A Po T'mungoj?
Lyrics
(Feat. Orgito Dapa)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po T'mungoj?" kënduar nga Soni Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Korrik 2023, Soni Malaj publikon videoklipin "A Po T'mungoj?", në bashkëpunim me Orgito Dapën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gramoz Kozeli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Klajv Kajno. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200