Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - I Treti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me thuaj shpirt te falem i teri me thuaj zemer si ti nuk eshte asnjeri
Nje fjal e embel nga buzet e tua do t'thot parajs se kam provuar Tregomi endrrat ti kthej reale
Te emblin tingull ti ja jep qdo fjale
Nje or ma shum nga oret e tua me bon viktim se pse te dua

Refreni (2x) :

E mira bukuri natyrale je
E vetmja qmenduri zemren time ke
Kush me pare nga ti e ka provuar puthjen ma te embel ka shijuar

Me thuaj shpirt te falem i teri me thuaj zemer si ti nuk eshte asnjeri
Nje fjal e embel nga buzet e tua do t'thot parajse se skam provuar
Tregomi endrrat ti kthej reale
Te emblin tingull ti ja jep gjdo fijale
Nje or ma shum nga oret e tua me bon viktim sepse te dua

Refreni (4x)


Ky tekst u dërgua nga Elda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Korab Jetishi - I Treti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Treti".
3. Video është e këngës "I Treti", por nuk këndohet nga Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:


Komente 0