Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - E Mallkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  86

Q'eshte kjo rrug , e pafund
Shum premtimet qe mi le
Ku je ti , ku je fsheh
Me kujtime , n'bes m'ke prek

Ref.
E mallkoj at dit jetime
Kur te morri te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq leht st'harroj

.....

Q'eshte kjo rrug , fund nuk ka
Per ty thon nuk je më
..........................................
Ku je tret , ku je tret
Dua t'qaj por nuk kam zë

Ref.
E mallkoj at dit jetime
Kur te morri te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq leht st'harroj


Ky tekst u dërgua nga  stafiLabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/12/2015
Orkestrimi: Bini Diez
Video Produksioni: Pro Video


Labi - E Mallkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkoj".
3. Video është e këngës "E Mallkoj", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 16