Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Le Te Kallet Bota

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Kallet Bota".
3. Video është e këngës "Le Te Kallet Bota", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Le Te Kallet Bota  (Feat. Blero & Ghetto)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Këngë e albumit:

"Le Te Kallet Kjo Dynja"

Komente

8 🔥

Featuring

Blero

Featuring

Getinjo

10/07/2013

2013-07-10T14:40:46+00:00Verse #1

Blero
Ti më mungon, a e din ,
që syt e mi, s'qajnë për ty ...

Labi
Nuk e di, nuk e di ,
a mund t'më kthehesh zemër përsëri ,

Ref :

Labi
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .

Blero
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .

Verse #2

Labi
Ti më mungon, a e din ,
që syt e mi, s'qajnë për ty ...

Blero
Nuk e di, jo nuk e di ,
a mund t'më kthehesh zemër përsëri ,

Ref :

Labi
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .

Blero
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .

Verse #3

Young Ghetto
Edhe une njejt si kta dy thom le t'kallet bota ,
sonte prap për ty , mbushet gota ,
u bo boll tu thon fjalë t'kota ,
s'mundem ma besom që u lodha ,
po du me dit cila osht porosija ,
te une e ty lypet veç dashurija ,
baby come back, every day I miss you ,
I say I love you , ti je lind për mu , (x2)
po du me t'pas prap shpirti jem , ti je jeta jem , ti je jeta jem .

Ref :

Labi
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .

Blero
Le t'kallet kjo dynja , se pa ty s'mundem ma ,
le t'kallet bota krejt , o pa ty mshkoj kjo jet .


Ky tekst u dërgua nga  Binnaa
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet