Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko & Shkumbin Sadiki - Loqka Jeme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqka Jeme".
3. Video është e këngës "Loqka Jeme", por nuk këndohet nga Landi Roko & Shkumbin Sadiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko & Shkumbin Sadiki - Loqka Jeme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shkumbin Sadiki

26/08/2020

2020-08-26T16:00:12+00:00Loqka jeme loqka jeme Shkumbini (2x)
E more ti zemren teme
Loqka jeme loqka jeme
E more ti zemren teme

Loqka jeme loqka jeme Landi (2x)
E more ti zemren teme
Loqka jeme loqka jeme
E more ti zemren teme

E ke marr me nge Landi (2x) Shkumbini voc 2
se mesazhet ti
seen mi le

Puthjen tende dua ta ndjej Shkumbini (2x)
Te verteten po rrefej
Gjdo mengjes kur i hap syt
Po me ndez shikimi yt

Puthjen tende dua ta ndjej Landi (2x)
Te verteten po rrefej
Gjdo mengjes kur i hap syt
Po me ndez shikimi yt

E ke marr me nge Landi (2x) Shkumbini voc 2
se mesazhet ti
seen mi le


Ky tekst u dërgua nga Armedina Kosova Shqiperia
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet