Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Falma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Falma" kënduar nga Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Falma".

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Tekste këngësh me këtë titullFeaturing: Florian Tufallari
Featuring: Adi Sybardhi
Featuring: Liri Ketit
Publikimi: 25/03/2021
Muzika: Liri Ketit
Teksti: Naldi (Ronaldo Shtylla)
Orkestrimi: Liri Ketit
Video Produksioni: FRAME Pro
Solo: Emrah Xhixho
Director: Don EnioMë Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0


Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Falma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma".
3. Video është e këngës "Falma", por nuk këndohet nga Landi Roko, Florian Tufallari, Adi Sybardhi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.