Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi - O Bo Bo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bo Bo".
3. Video është e këngës "O Bo Bo", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Leonora Jakupi - O Bo Bo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Këngë e albumit:

"Egersira Qe Vret"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+01:00sikur trendafili e sikur zymbili nje bashce me lule ishim ne...
u ndame ne dy pole si dimer e vere
une si trendafile e ti si fere

ref:
o bo bo bo bo a ba ba ba ba
dashuria jote ne provim ka ra 2 x

sikur ne perall si lule e barishte une si bukuroshe e ti si bishe
redh prej nje burimi dy perocka shkune vashen se vaditen e harrun

ref:
o bo bo bo bo a ba ba ba ba
dashuria jote ne provim ka ra 2 x

Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Armend Rexhepagiqi

Ky tekst u dërgua nga Mark
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë