Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leonora Jakupi - Sjam Ajo Qe Isha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Ajo Qe Isha".
3. Video është e këngës "Sjam Ajo Qe Isha", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - Sjam Ajo Qe Isha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Kaperolle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Ti kthema zemren time,
nuk dua te me duash,
nuk dua me premtime,
ne puthje te mi thuash.

Nuk dua me nuk dua,
te digjem si nje leter,
ne puthje je me mua,
ne zemer me nje tjeter.

Aaaaaaaaa aaaaaaa

Ndoshta s'jam ajo qe isha
ndoshta e jotja me s'do jem
ndoshta endrren qe une kisha
emrin tend me s'do ta ket.

Gjith kujtimet do ti shuaj
me nuk do te t'shoh me sy
ti jeto me kend te duash
une jetoj edhe pa ty.

Ti nuk me preke zemren
si ishte me ka mbetur,
troktie pak ne enderr
dhe ike pa me pyetur.

Dhe neteve te gjata
veq vetem kam qelluar,
nuk di se q'faj te pata
nuk di ku kam gabuar.

Aaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Ndoshta...2x


Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet