Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Kryeziu, Nada Gjyriqi, Vjollca Selimi & Lendita Selimi - Zemra Fort Po Drohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kater dit si kater shekuj pa te pa o gjan
prej qe ike pa me len ni fjal e nishan.

Zemra fort po drohet, mos me ke harrue
zemra me coptohet sa her qe sje me mu.

Dashuri ne ty e mbollen vetem buzt e mia
mos ju fal tjetres o se te vret perendia

Zemra fort po drohet, mos me ke harrue
zemra me coptohet sa her qe sje me mue

Tjarnana tjarnane, eja vrap sa te bie nata
Tjarnana tjarnane, shkrum u ben buzet e thata.Nuk kemi video për këtë këngë.
Lindita Kryeziu, Nada Gjyriqi, Vjollca Selimi & Lendita Selimi - Zemra Fort Po Drohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Fort Po Drohet".
3. Video është e këngës "Zemra Fort Po Drohet", por nuk këndohet nga Lindita Kryeziu, Nada Gjyriqi, Vjollca Selimi & Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Kryeziu:


Komente 0