Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - E Zeza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Kush kerkon te behet mysafir i imi ne der te zez perplaset e pret mbishkrimi emri i vertet i imi qe eshte e zeza ku prehet tash bjondina qe e mbyti dashuria skam skam asjne kujtim ne te cilin sje o shpirti im tash qdo kemish e zez esht,
Ref : muret pas teje i ngjyrosa zi perde e leshuar e thyer rri e nenshkruaj mua fati shoqe nuk me pati
sot pastroj pas teje sdo te laj po e laj ashtu me hije faj e nenshruaj lumturia sesht mike e imjaaa


Ky tekst u dërgua nga Rona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori Kaçka
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Polifest 2007
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Lori - E Zeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Zeza".
3. Video është e këngës "E Zeza", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0