Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kiss me baby kiss me baby

Nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
s'ka orare per takime
jeta jote jeta ime
xhan o more xhan

REF:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan more xhan

nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
kam nje zemer te derzuar
kam nje shpirt te perveluar
xhan o more xhan

REF 3x:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan o xhan


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Lori - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0