A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi Nishtulla & Murat Nazifi - M2


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/07/2017

2017-07-27T13:33:19

See Also

Murat Nazifi

Music:

Emrah Xhixho

Music:

Festim Gici

Lyrics:

Mandi


Mandi:
Abilon Murati None
Te gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Sare Te Ke Ley

Mabilu Murati None
Te Gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Date Te Ke Ley

Murati:
Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Mandi 8x:
Murati Mandi Gilavev

Murati:
Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Mandi:
Abilon Murati None
Te gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Sare Te Ke Ley

Mabilu Murati None
Te Gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Date Te Ke Ley

Mandi 8x:
Murati Mandi Gilavev


Lyrics submited by Peter Ivanovic
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019