Official Video

Mandi & Batalioni B13 - Sheili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/10/2018

2018-10-27T21:07:35

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Orkestrimi:

Albert SulaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sheili" kënduar nga Mandi & Batalioni B13.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi & Batalioni B13 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...