Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Happy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Ohh cfar fati ne dashni kam pas
E kom zemren qe shum e kan dasht
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

2x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj

Ohh cfar fati zoti ma ka shkrujt
Edhe ngjum duhet ty met rujt
Pasha din e iman
Dashnia mka zan
Krejt cka du me than
Kurr ma mir sjam kan

4x
Happy jam n dashni
perfect jam tu u ni
Happy un jetoj
si i cmendur te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Leonita-zekajjMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/07/2017
Festivali: Zhurma Show 2017
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video Produksioni: BUG Production


Meda - Happy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy".
3. Video është e këngës "Happy", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1