Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Bye, Bye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Kjo o ni taktik
Kjo o po ni trik
Lojen pe luj
Prej juve me ik

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Gjykone vet
Nuk e kam lehtë
Mendjen ma ka marrë
E kamë hup krejtë

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë


Ky tekst u dërgua nga RIMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2020
Muzika: Granit Gashi & Demir Basha
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi
Video Produksioni: BUG Production
Studio: Massive Production


Meda - Bye, Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye, Bye".
3. Video është e këngës "Bye, Bye", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

37

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0