A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mentor Kurtishi - Dashni E Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/07/2018

2018-07-18T16:00:05

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Ghulo

Video Production:

MAF Production


Ty me tjetër unë me t'pa
Sulm në zemër ka me m'ra
Hajde fol, çka kishe ba
Edhe ti, edhe ti njejt me m'pa (2x)

Moj dashni, dashnija jem
Dyve ndarja po na dhem
Moj dashni, dashni e vjetër
Po pajtohem, s'kem' rrug' tjetër (2x)

Pasha mu, e pasha ty
Ndarja zemrën ma ka thy
Hajde fol, çka kishe ba
Edhe ti, edhe ti njejt me m'pa (2x)

Moj dashni, dashnija jem
Dyve ndarja po na dhem
Moj dashni, dashni e vjetër
Po pajtohem, s'kem' rrug' tjetër (2x)


Lyrics submited by MaxGraye-Cards (1)

2019-04-20 23:01:40
Ty me tjetër unë me t'pa
Sulm në zemër ka me m'ra
Hajde fol, çka kishe ba
Edhe ti, edhe ti njejt me m'pa

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019