Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto & Daniel Mustafa - Bekuar Me Femije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Daila:
Babi...

Mami, Mami, Mami, Mami, Mami...

Babi...

Nertila Vreto:
Jeta ndizet kenge e valle
Nga bekimi qe do te vije.
Shuhen derte shuhen halle
Kur bekohesh me femije.

Daniel Mustafa:
Degjon belbezat e para
Mbushet zemra behet det
Plot te qeshura te qare
Ve kuroren ndihesh mbret.

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar

Daniel Mustafa:
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar..

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar

Nertila Vreto:
O ju vajza dhe ju nena
Ju bekofte perendia
Nje urim buron nga zemra
Te na roje gjith femija.

Daniel Mustafa:
Ska ne bote me lumturi
Kur ne krahe foshnjen e mer
Dashuri mbi dashuri
Jeta kthehet ne ylber

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar

Daniel Mustafa:
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar

Daniel Mustafa:
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar

Nertila Vreto:
Qofte vajze qofte djale
Lumturi e pa shteruar
Jeta behet det me vale
Lum ai qe e ka provuar...


Nertila Vreto & Daniel Mustafa - Bekuar Me Femije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bekuar Me Femije".
3. Video është e këngës "Bekuar Me Femije", por nuk këndohet nga Nertila Vreto & Daniel Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0