Më mbaj mend (për 1 muaj)


Njomza Kallaba - Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndal".
3. Video është e këngës "Ndal", por nuk këndohet nga Njomza Kallaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Njomza Kallaba - Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 2"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 3

Komente

Asnjë Koment

24/11/2009

2009-11-23T23:00:00+00:00ndal jemi -jemi tperqafuar e ajo na rri
perballe ka tre pale sy kah ti e ka shkendi,
ka dicka mes juve dyve ka dicka qe nuk e di
para-para se para se te perlahemi

ref.
ndal ndal e mos shpejto jeten time mos rreno te ajo mos shko ndal sblihet me para ajo qe e kemi ndor dashuria jone
jemi jemi tperqafuar e ajo na rri perballe a mperbuz,
a me talle thuaj valle.ka dicka mes juve dyve ka dicka qe nuk e di se shigjete saj shigjete e saj mberriu te ti.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ndalu se je i imi ndalu se je i imi ajo ste do si une une dua shume me shume


Ky tekst u dërgua nga Adelina
Më Shumë Këngë Nga Njomza Kallaba:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet